Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Vide

Vide

Luxwood ir uz ilgtspēju orientēts uzņēmums un mūsu mērķis ir piedāvāt videi draudzīgāku kurināmo jūsu mājokļa apkurei. Mūsu pārliecība – kvalitatīvi produkti ļauj ietaupīt un arī saudzēt vidi, jo ietekme uz to tiek samazināta līdz minimumam.

Mēs piedāvājam ar atbildību pret vidi ražotas kokskaidu granulas, briketes un malku, jo Luxwood augstu vērtē iespēju sniegt atbalstu ilgtspējīgas mežsaimniecības attīstībai Latvijā.

 

Luxwood: Ilgtspējīgas un kvalitatīvas kokskaidu granulas, kas ražotas Latvijā

Laipni lūdzam Luxwood, Latvijas vadošajā augstas kvalitātes kokskaidu granulu interneta veikalā. Kā apņēmīgs videi draudzīgu apkures risinājumu nodrošinātājs mēs specializējamies augstākās klases 6 mm granulu piedāvāšanā, nodrošinot, ka mūsu klienti var iegādāties granulas, kas ir ne tikai kvalitatīvas bet arī videi draudzīgas.

 

Kāpēc izvēlēties koksnes granulas apkurei?

Koksnes granulas ir lieliska izvēle ilgtspējīgai apkurei. Izgatavotas no saspiestiem koksnes atkritumiem, šīs granulas ir atjaunojams resurss, kas ievērojami samazina oglekļa pēdas nospiedumu salīdzinājumā ar fosilo kurināmo. Uzņēmumā Luxwood mēs uzsveram, cik svarīgi ir izmantot granulas kā tīru enerģijas avotu, palīdzot aizsargāt mūsu vidi, vienlaikus nodrošinot efektīvus apkures risinājumus.

 

Luxwood priekšrocība: augstākās kvalitātes 6 mm granulas

Mūsu 6 mm koksnes granulas ir īpaši izstrādātas optimālai sadegšanas efektivitātei. Šis izmērs nodrošina vienmērīgu degšanu, nodrošinot vienmērīgu siltumu un samazinot pelnu daudzumu. Kad izvēlaties iegādāties Luxwood granulas, jūs izvēlaties produktu, kas nodrošina maksimālu enerģijas atdevi ar minimālu ietekmi uz vidi.

 

Granulas ar piegādi — ērta piegāde līdz jūsu namdurvīm

Izprotot mūsu klientu aizņemto dzīvesveidu, Luxwood piedāvā granulas iegādāties ar piegādes pakalpojumu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vienreizējs pirkums vai regulāras piegādes, mūsu piegādes pakalpojums nodrošina, ka granulas saņemsiet ātri un ērti savā atrašanās vietā Latvijā.

 

Pērciet granulas tiešsaistē — vienkārši un droši

Luxwood interneta veikals ļauj ērti iegādāties granulas tikai ar dažiem klikšķiem. Mūsu drošā, lietotājam draudzīgā vietne nodrošina vienkāršu iepirkšanās pieredzi. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumu, izvēlieties vajadzīgo daudzumu un pārējo atstājiet mūsu ziņā. Koka granulu pirkšana nekad nav bijusi tik vienkārša.

 

Izdevīgi apkures risinājumi — lētas granulas, augsta kvalitāte

Mēs uzskatām, ka videi draudzīgai apkurei jābūt pieejamai ikvienam. Tāpēc Luxwood piedāvā lētas granulas, nezaudējot kvalitāti. Mūsu konkurētspējīgās cenas nodrošina, ka jūs saņemat vislabāko cenas un vērtības attiecību, padarot ilgtspējīgu apkuri par praktisku izvēli ikvienam.

 

Kāpēc klienti uzticas Luxwood

Kvalitatīvi produkti: Mūsu 6 mm kokskaidu granulas ir pazīstamas ar savu augsto efektivitāti un zemo pelnu saturu.

Ērta piegāde: Mēs piegādājam jūsu pasūtījumu tieši pie jūsu durvīm, nodrošinot savlaicīgu un uzticamu piegādi.

Konkurētspējīgas cenas: iegūstiet labāko koksnes granulu piedāvājumu, saglabājot kvalitāti.

Videi draudzīgs: pērkot mūsu granulas, jūs izvēlaties ilgtspējīgu apkures risinājumu.

Lieliska klientu apkalpošana: Mūsu komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt ar granulu pieprasījumiem.

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371