Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Profesionāls klientu serviss

Profesionāls klientu serviss

Kvalitatīvs, ātrs un kompetents klientu serviss ir neatņemama patīkamas iepirkšanās pieredzes sastāvdaļa. Tieši tāpēc esam izveidojuši profesionālu komandu, kura spēj piedāvāt personalizētu pieeju ikvienam klientam un prota rast labākos risinājumus jebkurā situācijā.

Ar prieku sniegsim palīdzību gan izvēloties jums piemērotākās preces, gan pasūtījuma noformēšanas procesā, sniedzot konsultāciju un atbildes uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem ne ilgāk kā 48 h stundu laikā.

Jūsu vēlmes ir mūsu prioritāte, tāpēc piedāvājam iespēju, individuāli vienojoties, rast tieši jums pielāgotus risinājumus. Mēs strādājam, lai sniegtu dinamisku, ātru un precīzu palīdzību, piemēram, pasūtījumu piegādes procesā.

Luxwood tic, ka jebkurā situācijā ir iespējams rast racionālu kompromisu un mēs esam elastīgi, piedāvājot iespēju noformēt arī lielāka apjoma pasūtījumus ārpus e-veikalā piedāvātā diapazona un uzņemsimies arī sarunu vedēja lomu komunikācijā ar piegādes servisa sniedzēju, gadījumos, kad tas nepieciešams.

 

Luxwood granulas – jauna līmeņa kvalitātes un siltuma efektivitātes līderis.

Kāds ir mūsu labāko granulu noslēpums? Līdz niansēm pārdomāts un ilgtspējīgs ražošanas process, izmantojot ar atbildību pret vidi iegūtu, tīru koksnes izejmateriālu. Lai piešķirtu nepārspējamu siltumspēju, veicam stingru uzraudzību koksnes, kura tiek izmantota granulu izgatavošanai, kvalitātei. Mums ir svarīgi, izmantojot iepriekš iegūtās zināšanas un pieredzi, nodrošināt, lai granulu sastāvā nenonāk koku miza un jebkādi citi piemaisījumi. Izbaudiet komfortu, ko sniedz ar rūpību un atbildību pret jums ražotas skujkoku granulas un kļūstiet par mūsu klientu jau šodien.

 

Jaunākās tehnoloģijas granulu ražošanā – Luxwood kvalitātes atslēga!

Mēs apzināmies, ka, lai piedāvātu izcilas granulas, liela nozīme ir tieši tehnoloģijām, kuras, apvienojumā ar meistaru zināšanām, ļauj radīt nepārspējamu produktu.

Patiesībā, inovāciju nozīme parādās jau koksnes iegūšanas procesā – tieši tāpēc mūsu piegādātāji ir tikai atbildīgi mežu apsaimniekotāji, kuri iegūst šo vērtīgo resursu efektīvi un videi draudzīgi. Tas ļauj samazināt izmaksas un piedāvāt jums – mūsu klientiem – premium kvalitāti par patīkamu cenu.

 

Ilgtspējīga uzņēmējdarbība – zaļākas nākotnes garantija mums visiem.

Luxwood veic rūpīgu sadarbības partneru izvērtējumu un pārdomāti izvēlas granulu ražošanā izmantoto kokmateriālu piegādātājus. Mums ir svarīgi gūt pārliecību, ka vērtīgie mežu resursi, ar kuriem tik dāsni mūs priecē Latvija, tiek ne tikai iegūti, bet arī atjaunoti.

Luxwood granulas – iespējams zaļākās granulas Latvijā.

Ja arī jūs savos ikdienas lēmumos, kā būtisku faktoru ņemat vērā ilgtspēju un rūpes par vidi – Luxwood granulas ir īstā izvēle!

 

Luxwood granulas – iespējams labākā un efektīvākā izvēle mājokļa apkurei.

Viens no pirmajiem kritērijiem, kuru, izvēloties mājokļa apkures risinājumu, ņem vērā ikviens – ekonomiskais izdevīgums pret ieguvumiem. Ar Luxwood jūs vara tikai iegūt, jo tās ir ieguvušas starptautiski atpazīstamo EnplusA1 kvalitātes sertifikāta zīmi, kas apstiprina augstākajiem kritērijiem atbilstošu siltuma atdevi.

Nenoliedzami – vairāk siltuma no katras granulas nozīmē, ka nepieciešams mazāks kurināmā apjoma, lai apsildītu jūsu telpas. Likumsakarīgi, tas ļauj ietaupīt, papildus jau tā izdevīgajai un zemajai cenai mūsu e-veikalā.

Ja vēl neesat kļuvis par mūsu klientu – izmantojiet iespēju atklāt jauna līmeņa kvalitāti.

 

Kokskaidu granulu pareizas lietošanas noteikumi, kas ļaus jums iegūt vairāk.

Granulu izmantošana apkurē var būt vēl izdevīgāka, ja to uzglabāšanas laikā tiks nodrošināta pilnīga granulu aizsardzība pret mitrumu. Tā kā granulas tiek pakotas izturīgos maisos, tās var uzglabāt arī āra apstākļos, bet, tādā gadījumā, nepieciešams izmantot palešu aizsargpārvalkus, kuri pasargās no sniega vai lietus arī tad, ja kāds no iepakojumiem būs bojāts.

Vēl viens būtisks faktors – rūpēties par to, lai jūsu nama apkures sistēma ir uzturēta, veicot tas regulāru apkopi un attīrot no pelniem, kas var paaugstināt ugunsdrošības riskus un traucēt apkures sistēmas efektīvai darbībai un nepalielināt granulu patēriņu.

Luxwood granulas – uzticams siltuma avots jūsu mājoklī.

 

Luxwood – tikai sertificētas granulas ar lieliskiem tehniskajiem parametriem.

EnplusA1 sertifikācijas sistēma jau gadu desmitiem nosaka konkrēta granulu zīmola piederību premium klases segmentam.

Uzreiz ar augstās siltumspējas, Luwxood skujkoka granulu galvenie trumpji ir zemais pelnu daudzums pēc izdegšanas un augstais granulas blīvums.

Zemāks pelnu daudzums ir tehniskais parametrs, kuram noteikti jāvelta uzmanība, jo tas nosaka cik bieži nepieciešams veikt granulu katla apkopi, kas var būt ne tikai laika, bet arī finansiālais patēriņš. Tā kā Luxwood granulām netiek pievienoti nekādi piejaukumi formas vai krāsas uzlabošanai, apkures sistēmā neveidojas lieki nosēdumi un šis viennozīmīgi ir viens no ekoloģiskākajiem kurināmā veidiem.

Granulas blīvums nosaka to cik ilgi tā saglabās formu pakāpeniski un pēc iespējas lēnāk sadegot. Tieši šis ir viens no atslēgas parametriem, kurš vistiešāk atsaucas uz iegūtā siltuma daudzumu no katras granulas.

 

Inovatīvas apkures tehnoloģijas apvienojumā ar Luxwood granulām – perfekts tandēms!

Granulu apkures sistēmu tehnoloģijas nemitīgi turpina attīstīties, padarot šī kurināmā izmantošanu apsildei par labāko izvēli.

Mūsu produktu speciālisti ik gadu dodas uz nozares vadošajām konfekrencēm par jaunākajiem sasniegumiem granulu apkurē. Baltoties uz vadošo ekspertu pieredzi un zināšanām, esam radījuši produktu ar augstu pievienot vērtību.

Apkures inovāciju nākotne jau šodien var ienākt  jūsu mājoklī ar Luxwood granulām. Veiciet pasūtījumu jau šodien un pārliecinieties pats!

 

Granulu iegāde jebkurā apjomā – tagad vēl ērtāka, ātrāka un izdevīgāka.

E-veikals www.luxwood.lv ir īstā vieta cietā kurināmā iegādei. Mēs sniedzam jums iespēju noformēt pasūtījumu jums ērtā vietā un laikā, vienlaikus piedāvājot zemu cenu par augstu kvalitāti.

Sazinies ar mums, lai kopā ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu spertu pirmos soļus mūsu interneta veikalā vai rastu atbildes uz jebkuru jautājumu par mūsu piedāvātajiem produktiem, to sastāvu vai tehniskajiem parametriem.

Gādāsim arī par drošu, ātru un uziticamu piegādi tieši līdz jūsu namdurvīm.

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371