Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Tehnoloģija

Tehnoloģija

Mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas jaunu kvalitātes standartu sasniegšanai un servisa uzlabošanai ļauj Luxwood piedāvāt labākos produktus.

Mūsu e-veikalā piedāvāto kokskaidu granulu ražošanā, izmantojot nozares inovācijas, tiek izmantots viss koksnes potenciāls un iegūts augstvērtīgākais produkts, neizmantojot papildus piejaukumus. Tā kā koksnes sastāvā ir dabīga saistviela jeb lignīns, profesionālā ražošanas procesā, karsējot koksnes izejmateriālu, tiek iegūts lielisks rezultāts – granulas, ir stingras un saglabā formu, kas ietekmē arī to siltumspēju.

 

 

 

Mēs pārliecināmies arī par kokskaidu brikešu ražošanas procesa atbilstību standartiem, lai tās būtu maksimāli blīvas, stingras un efektīvas. Pateicoties tieši veidam, kā skaidas tiek sapresētas, briketes, par spīti kompkatajam izmēram, ietver sevī lielu daudzumu siltuma enerģijas, jo deg lēni un vienmērīgi.

Lai pēc iespējas labāk pasargātu granulas un briketes no ārējās vides ietekmes, šie produkti tiek īpaši iepakoti, izmantojot modernus pakojuma materiālus. Paletes tiek rūpīgi un stingri ietītas plēvē izmantojot speciālu pakošanas robotu, kas nodrošina paletes stabilitāti transportēšanas laikā un piešķir papildus aizsardzību arī uzglabāšanas laikā.

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371