Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Par mums

Par mums

Luxwood pamata darbības virziens ir piedāvāt klientiem visā Latvijā augstas kvalitātes kokskaidu granulas, briketes un malku. Mēs garantējam stabilu un uzticamu sadarbību un rūpējamies, lai nodrošinātu nemainīgi drošu pasūtījuma noformēšanas, apmaksas un piegādes procesu. Luxwood e-veikala produktu klāstā iekļauti tikai Latvijā ražoti produkti, kuru augsto kvalitāti apliecina iegūtie, starptautiski atzītie sertifikāti, piemēram, DINplus un Enplus A1 (kokskaidu granulām).

Veidojot Luxwood komandu, kā galvenos kritērijus izvirzījām mērķtiecību, profesionalitāti un radošu domāšanu, kas ļauj sasniegt augstākajiem klientu servisa un pakalpojumu kvalitātes standartiem atbilstošu līmeni. Mēs ar prieku palīdzēsim jums rast atbildes uz visiem jautājumiem par mūsu piedāvātajiem produktiem un kopā nonākt līdz veiksmīgai pasūtījuma un piegādes noformēšanai.

Mēs apvienojam pieredzi ar izpratni par mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām, lai padarītu jūsu ikdienu ērtāku un sniegtu iespēju ietaupīt, izvēloties labākos produktus, kuri ir videi draudzīgi. Luxwood sniedz iespēju jebkura apjoma kokskaidu granulu, brikešu vai malkas iegādi veikt jums ērtākajā laikā, no jebkuras vietas pasaulē un saņemt ar piegādi visā Latvijā ātri un droši.

Luxwood – jūsu uzticamais Premium kokskaidu granulu piegādātājs Latvijā

Laipni lūdzam Luxwood, Latvijas vadošajā augstas kvalitātes kokskaidu granulu veikalā. Apņemoties nodrošināt izcilību un klientu apmierinātību, mēs  piedāvājam ērtus risinājumus iegādāties kokskaidu granulas internetā ar piegādi visā Latvijā. Mūsu ceļš sākās ar vīziju piedāvāt pieejamus, ilgtspējīgus un efektīvus apkures risinājumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem visā Latvijā. 

Mūsu misija: augstākās kvalitātes kokskaidu granulu nodrošināšana

Uzņēmumā Luxwood mēs specializējamies augstākās klases kokskaidu granulās, kas ir ne tikai produkts, bet arī kvalitātes un uzticamības solījums. Mūsu granulas, īpaši populārās 6 mm granulas, tiek rūpīgi ražotas, lai atbilstu augstākajiem nozares standartiem. Mēs lepojamies ar savu ENplus A1 sertifikātu, kas ir mūsu koksnes granulu kvalitātes un veiktspējas apliecinājums. 

Ilgtspējīgs un videi draudzīgs risinājums:

Kā atbildīgs uzņēmums mēs nodrošinām, ka mūsu koksnes granulas tiek iegūtas no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Mūsu apņemšanās pret vidi ir nelokāma, un mēs pastāvīgi cenšamies samazināt savu ekoloģisko pēdu. Izvēloties Luxwood granulas, klienti iegūst ne tikai efektīvu apkures risinājumu, bet arī veicina zaļāku planētu. 

Kāpēc izvēlēties Luxwood granulas?

Kvalitātes nodrošināšana: mūsu ENplus A1 sertificētās koksnes granulas garantē augstu siltumspēju un zemu pelnu saturu.

Ražošanas precizitāte: 6 mm granulas ir ideāli piemērotas dažādām apkures sistēmām, piedāvājot optimālu sadegšanu un siltuma jaudu.

Pieejamība: mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas mūsu koksnes granulām, padarot tās par rentablu apkures risinājumu.

Ērtības: Mūsu granulas ar piegādes servisu nodrošina to, ka klienti visā Latvijā var ērti saņemt mūsu premium granulas.

Klientu apmierinātība: Luxwood klientu apmierinātība ir vissvarīgākā. Mēs cenšamies sniegt izcilu pakalpojumu un atbalstu visā iepirkšanās u piegādes procesā.

Luxwood priekšrocības:

Dažādu iespēju pārpludinātajā tirgū Luxwood izceļas ar premium klases kokskaidu granulām. Mūsu granulas nav tikai jebkuras granulas; tās ir kvalitātes zīmols. Mūsu 6 mm granulu popularitāte liecina par to efektivitāti un uzticamību. Turklāt mūsu granulas ar piegādes pakalpojumu sniedz papildu ērtības, ko mūsu klienti ļoti novērtē.

 

Mūsu nākotnes vīzija

Raugoties nākotnē, Luxwood mērķis ir paplašināt savu sasniedzamību un turpināt nodrošināt augstas kvalitātes, lētas granulas lielākam skaitam klientu. Mēs ticam augšanai kopā ar mūsu klientiem, veicinot ilgtspējības un efektivitātes kultūru. Mūsu mērķis ir saglabāt Latvijas labāko koksnes granulu izvēli un turpināt inovācijas kokskaidu granulu tehnoloģiju jomā.

 

Pievienojieties Luxwood klientu lokam:

Mēs aicinām jūs sajust Luxwood atšķirības. Neatkarīgi no tā, vai meklējat granulas, 6 mm granulas vai citus produktus, mēs jums tos nodrošināsim. Mūsu apņemšanās nodrošināt lētas granulas, saglabājot kvalitāti, mūs atšķir no citiem. Kļūstiet par daļu no mūsu augošā klientu loka un izbaudiet augstākās klases kokskaidu granulu priekšrocības.

 

Uzņēmumā Luxwood mēs esam vairāk nekā tikai kokskaidu granulu piegādātājs. Mēs esam komanda, kuras mērķis ir mainīt veidu, kā cilvēki apsilda savas mājas un uzņēmumus. Mūsu granulas ir simbols mūsu centībai nodrošināt kvalitāti, ilgtspējību un klientu apmierinātību. Izvēlieties Luxwood savām apkures vajadzībām un pievienojieties mums mūsu ceļojumā uz siltāku, zaļāku nākotni.

Luxwood mērķis ir turpināt izaugsmi, attīstību un paplašināt mūsu e-veikalā pieejamo premium klases produktu klāstu, lai sniegtu jums plašākās izvēles iespējas par draudzīgām cenām. Mēs esam patiesi pateicīgi par mums izrādīto uzticību un atzinīgo novērtējumu, kuru saņemam no mūsu klientiem un sadarbības partneriem.

 

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371