Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Maksājumu veikšana

Maksājumu veikšana

Luxwood garantē visu klientu veikto maksājumu un datu drošību un pilnīgu aizsardzību.

Lai nonāktu līdz pasūtījuma apmaksai, jums jānorāda preču skaits, jāaizpilda visa Luxwood pieprasītā informācija par pircēju, jānorāda persona, kura saņems preces un jāievada precīza piegādes adrese, kas ļaus mūsu sistēmai automātiski aprēķināt un attēlot piegādes izmaksas.

Pēc izvelēto preču pievienošanas pirkuma grozā un klienta un piegādes datu ievades, jums tiks piedāvāta izvēlētajam apmaksas veidam atbilstoša maksājuma forma.

Klientu ērtībām piedāvājam divus apmaksas veidus – ievadot maksājuma kartes (kredītkartes, debetkartes (Visa, Maestro, MasterCard) datus vai izmantojot jums atbilstošās interneta bankas sistēmu.
Ja izvēlēsieties pasūtījuma apmaksu ar interneta bankas starpniecību, visi apmaksas veikšanai nepieciešamie dati tiks pieprasīti bankas interneta vietnē, kura atvērsies automātiski.

Luxwood uzsāk pasūtījuma izpildi uzreiz pēc pilnas apmaksas saņemšanas.

 

 

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371