Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Luxwood pirkuma veikšanas un pasūtījuma piegādes noteikumi

Luxwood pirkuma veikšanas un pasūtījuma piegādes noteikumi


Pasūtījuma veikšana Luxwood eveikalā

 

1. Kā noformēt pasūtījumu?

E-veikalā www.luxwood.lv produktu klāstā iekļauti sekojpši produkti: kokskaidu granulas, briketes, alkšņa malku. Lai iegādātos jebkuru no šīm precēm, klientam jānorāda preču/produktu apjomu vai skaitu, precīzi jāievada visi Luxwood pieprasītie klienta dati, jāizvēlas piegādes pakalpojuma veids un jānorāda precīza piegādes adrese, jānorāda preču saņēmēja dati.

Sankciju dēļ piegādes nav pieejamas visos Krievijas reģionos.


2. Kāda ir pasūtījuma apmaksas kārtība Luxwood e-veikalā?

Pēc izvēlēto preču pievienošanas pirkumu grozā, klientam jāaizpilda visi maksājuma formā norādītie lauki, ievadot korektu un patiesu informāciju. Apmaksu iespējams veikt divos veidos: norādot kredītkartes, debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro) un klienta datus vai ar interneta bankas starpniecību, autorizējoties klienta izvēlētās bankas sistēmā jeb vietnē, kurā jāievada visa prasītā informācija. Visiem pirkumiem, kuri veikti www.luxwood.lv e-veikalā, tiek garantēta pilnīga datu aizsardzība un maksājuma apstrādes procesu nodrošina konkrētās klienta bankas interneta vietne.


3. Kā iespējams iegūt informāciju par pasūtījumu un tā apstiprinājumu?

Uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, Luxwood nosūta pasūtījuma apstiprinājumu un aprakstu (klienta informācija, pārdevēja informācija, preču uzskaitījums un skaits, pirkuma summa, apmaksas veids, pasūtījuma numurs) uz klienta norādīto e-pasta adresi. Uz šo e-pasta adresi, klientam tiek nosūtīta arī informācija par plānoto piegādes datumu un laiku. Pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīt uzreiz pēc pilnas apmaksas saņemšanas.


4. Vai e-veikalā attēlotās preču cenas ir gala cenas?

E-veikalā un preču grozā katrai precei tiek attēlota pilna cena, kurai, pēc piegādes datu aizpildīšanas pasūtījuma noformēšanas formā, tiek pievienotas piegādes izmaksas, kuras tiek aprēķinātas automātiski, ņemot vērā pasūtīto preču apjomu un klienta adreses datus. Pilna pirkuma summa tiek uzskatāmi attēlota pirms klientam tiek piedāvāts veikt apmaksu.

Luxwood ir tiesības veikt cenu izmaiņas e-veikala piedāvājumā, par to nebrīdinot klientus. Šādas cenu izmaiņas neattiecas uz jau veiktajiem pasūtījumiem.


5. Kādos iepakojumos tiek piegādātas granulas, briketes vai malka?

Kokskaidu granulām piedāvājam atsevišķu maisu pakojumu (nelielam skaitam 15 kg maisu), pakojumu uz paletēm (65 gab. 15kg maisi, 0.975t) vai beramā veidā Big Bag maisos (0.975t).
Briketes tiek pakotas atsevišķos 10 kg maisos un krautas uz palatēm (katrā 0.960 t). Visas paletes tiek ietītas ar speciāla robota palīdzību, lai nodrošinātu granulu maisu stingru pakojumu un drošu piegādi.

Alkšņa malka tiek piegādāta uz speciālām 1.8 steru paletēm.


6. Vai ir iespēja izvēlēties piegādes laiku?

Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās un tikai laika posmā no 8:00 līdz 17:00. Katram pasūtījumam tiek piešķirts un klientam nosūtīts izsekošanas kods un dienā, kad plānota piegāde, kurjers telefoniski sazinās ar klientu (vismaz vienu stundu pirms piegādes). Ja piedāvātais laiks jums nav piemērots, vismaz divas dienas pirms plānotās piegādes, klientam jāsazinās ar Luxwood klientu servisu un jāvienojas par iespēju veikt datuma vai laika izmaiņas.


7. Vai pasūtījumu drīkst saņemt cita persona, nevis pirkuma datos norādītā?

 Luxwood e-veikalā pasūtītās preces drīkst saņemt tikai pirkuma dokumentos norādītā saņēmēja persona.


8. Kādas ir prasības piegādes vietai, lai tajā varētu piebraukt piegādes transports?

 Pasūtījumu piegāde tiek veikta ar konkrētajam apjomam piemērotu kravas auto, kura garums var sasniegt 9 m, 2,45 m platumu un 4 metru augstumu.
Pircējam pirms pasūtījuma veikšanas un iegādes adreses norādīšanas, jāpārliecinās, ka konkrētajā vietā būs iespējams veikt piegādi kravas auto. Piebraucamā ceļa platumam jābūt vismaz 3 m platam, ceļa segumam stingram un piemērotam automašīnu (ar svaru virs 10 t) satiksmei. Ceļam jābūt ir notīrītam un jabūt iespējai kravas automobilim veikt apgriešanās manevru.
Ja klients konstatē, ka viņa adresē varētu tikt apgrūtināta kokskaidu granulu, brikešu vai malkas piegāde, lūdzam par to nekavējoties informēt Luxwood pārstāvi.
Ja piekļuves apstākļu dēļ nebūs iespējams veikt piegādi, tad piegādātājs to veiks atkārtoti, to iepriekš saskaņojot ar Jums. Atkārtotas piegādes maksa ir 50% apmērā no sākotnējās piegādes cenas.
Ja auto transporta vadītājs, izvērtējot piegādes vietu, uzskatīs to par piegādei nepiemērotu, preces tiks izkrautas jūsu norādītajai adresei tuvākajā, piemērotā vietā. Ja nepieciešama piegāde, izmantojot neliela izmēra transportu, sazinieties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 22404200.

 

9. Kā tiek nodota pirkuma pavadzīme?

Pavadzīmes orģināls tiks pievienots pie kādas no paletēm vai pie kravas.


Atteikuma tiesības

Klientam ir atteikuma tiesības, kuras ir spēkā 14 dienas no pasūtījuma piegādes dienas.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, klientam par to rakstiski jāinformē Luxwood pārstāvis, izmantojot Luxwood piedāvāto atteikuma tiesību veidlapu.
Atteikuma tiesību iesniegums tiek pieņemts tikai, ja tiek iesniegts 14 dienu laikā kopš pasūtījuma piegādes dienas.
No piegādātajām precēm iespējams atteikties tikai, ja tās ir saglabātas orģinālajā iepakojuma un tādā stāvoklī, kādā tās saņemtas.
Saskaņā ar Patērētāju tiesības aizsardzības likuma 12.panta devīto daļu, atteikuma gadījumā, Jūs sedzat preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas. Izmaksas, kas ir jāsedz, ir lai pasūtīto preci varētu nogādāt atpakaļ pārdevējam.

Aizpildītu un ieskenētu atteikuma anketu, tai pievienojot pirkuma apliecinošu dokumentu, lūdzam nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ja pircējs atsakās no precēm jau piegādes procesa laikā, pircējs sedz preces atpakaļ nodošanas izdevumus, kas ir 150% no sākotnējās piegādes cenas. Šajā gadījumā Luxwood nodrošinās preces atpakaļ atgādāšanu.

 

PRIVĀTUMA POLITIKA

Datu pārzinis: SIA “Flowdel solutions”, reģistrācijas numurs: 40203275656, juridiskā adrese: Briežu iela 27, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.

Šī privātuma politika nosaka kā datu pārzinis iegūst, uzglabā un apstrādā personas datus, ko datu pārzinis iegūst no klientiem un apmeklētājiem, kuri apmeklē interneta vietnē esošo interneta veikalu www.luxwood.lv.

 

Piegādātāju un sadarbības partneru datu apstrāde

Luxwood veic tādu fizisko personu datu apstrādi, kuri ir saistīti ar uzņēmuma sadarbības partneriem un/vai veicamajām sadarbības darbībām.

 

Datu apstrāde uzņēmuma mārketinga vajadzībām

Uzņēmumam ir tiesības nosūtīt klientiem mārketinga materiālus komerciāla paziņojuma formā. Luxwood var paredzēt klientu iesaisti uzņēmuma rīkotajās izlozēs vai cita veida pasākumos. Visu mārketinga aktivitāšu nodrošināšanai Luxwood ir nepieciešams klienta vārds, uzvārds, e-pasta adrese un kontakttālrunis.
Datu apstrādes likumīgums tiek noteikts saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. pantu, precīzāk, ir saņemta datu subjekta piekrišana, tiek noslēgts līgums ar datu subjektu un ir konstatējamas pārziņa leģitīmās intereses. Ja klients vēlas atteikties no mārketinga informācijas saņemšanas, klientam jāsazinās ar Luxwood, atbildot uz konkrēto e-pastu, kurš satur mārketinga jaunumus. Luxwood norāda, ka atteikšanās no marketinga satura saņemšanas neliedz uzņēmumam nosūtīt cita formāta komerciālās ziņas kā piemēram, ziņas par rēķina apmaksu vai pasūtījuma piegādi.

 

DATU AIZSARDZĪBA

Kā atbildīgam un klientus cienošam uzņēmumam, Luxwood ir svarīgi nodrošināt pilnu datu aizsardzību un rūpēties, lai tiktu pieprasīta tikai pasūtījuma noformēšanai un pirkuma līguma noformēšanai būtiska informācija.

Luxwood neapstrādā kleintu bankas maksājumu un karšu datus, šī informācija tiek apstrādāta klienta bankas sistēmā ārpus Luxwood. Pasūtījuma apmaksas laikā, klients tiek novirzīts uz izvēlētās bankas maksājumu sistēmu un interneta vietni.

Lai uzabotu iepirkšanās pieredzi Luxwood klientiem, mūsu e-veikala interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. To lietošanas noteikumi ir tikuši noteikti saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas vietnē var ietekmēt Luxwood tiešsaistes veikala darbību. Lietojot www.luxwood.lv interneta veikala vietni Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai.

Visi Luxwood rīcībā nonākošie klienta dati tiek apstrādāti pilnībā drošā veidā un tikai saistībā ar pasūtījuma veikšanu un pirkuma līguma noformēšanu, garantējot to nenonākšanu trešo pušu rīcībā. E-veikalā www.luxwood.lv tiek izmantota IT un IKT sistēma, kas garantē pilnu klienta datu konfidencionalitāti.

Visi Luxwood darbinieki ir apmācīti darbam ar personas datiem, lai garantētu izcilu klientu servisu un drošību. Ikvienam Luxwood darbiniekam ir saistoši visi normatīvie akti, kas regulē datu subjekta datu apstrādi. Personas dati uzņēmumā netiek uzglabāti ilgāk kā tas ir nepieciešams vai kā tas ir noteikts normatīvajos aktos. Tiklīdz datu izmantošana vairs nav nepieciešama, tie tiek neatgriezeniski dzēsti no Luxwood datu bāzēm.

Luxwood veic datu subjekta datu apstrādi, ierobežotā apjomā, ja nepieciešams nodrošināt pakalpojumu un apkopot datus. Tas notiek tikai pamatojoties uz normatīvajiem aktiem vai savstarpēju vienošanos. Uzņēmums drīkst apstrādāt klienta datus līgumu sastādīšanai, statistikas nolūkam vai uzņēmuma interešu aizsargpasākumu nodrošināšanai. Lai veiktu kvalitatīvu datu datu apstrādi, saskaņā ar šajā privātuma politikā un normatīvajos aktos noteikto, tiek izmantots iespējami minimālākais datu apjoms kāds ir nepieciešams konkrēto datu apstrādes darbību veikšanai.

Luxwood garantē pilnu datu aizsardzību un to nenodošanu tālākai apstrādei, izņemot gadījumos, kuri noteikti normatīvajā regulejumā. Uzņēmums norāda, ka datu subjekta dati netiek izmantoti automatizētu lēmumu pieņemšanas procesā.

Luxwood ir tiesīgs nodot datu subjekta datus trešajām personām gadījumos, kad tas ir nepieciešams, lai varētu sniegt datu subjektam pielīgto pakalpojumu vai nodrošināt datu subjektu ar pasūtīto preci.

 

Klienta tiesības

Klientam ir tiesības vērsties pie Luxwood un pieprasīt iepazīties ar saviem personas datiem, kurus uzņēmums apstrādā. Pirms konkrētu datu izsniegšanas klientam, uzņēmuma pārstāvis pārliecināsies par personas identitāti. Klientam ir tiesības vērsties datu aizsardzības iestādē ar sūdzību par datiem, kurus apstrādā Luxwood. Lai piekļūtu saviem datiem, Luxwood klientam nepieciešams sazināties ar uzņēmuma pārstāvi.
Klientam ir tiesības pieprasīt uzņēmumam veikt datu dzēšanu, šādā gadījumā datu subjektam ir jāapliecina, ka netiks izmantoti uzņēmuma pakalpojumi un iegādātas uzņēmuma piedāvātās preces un ka datu subjekta dati glabājas uzņēmuma ierakstos. Luxwood apliecina, ka dati netiks izmantoti komerciālam nolūkam, dati tiks uzglabāti saskaņā ar uzņēmuma leģitīmajām interesēm un normatīvajiem aktiem.
Klienta saņemtie informācijas pieprasījumi, kas saistīti ar datu subjekta datu apstrādi, tiek apstrādāti 1 kalendārā mēneša laikā no tā saņemšanas un apstiprināšanas.


Klienta piekrišana

Klients piekrīt Luxwood privātuma politikai un tajā noteiktajam, labprātīgi nododot datus Luxwood rīcībā.

 

Kontakti

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, sazinieties ar Luxwood, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Kur var vērsties, lai iesniegt sūdzību par uzņēmuma veikto personas datu apstrādi? Sūdzību gadījumā sākotnēji aicinām vērsties uzņēmumā, zvanot uz tālr. nr. +371 22404200vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Ja radušos situāciju neizdodas atrisināt savstarpējas vienošanās procesā, klientam ir tiesības vērsties Datu valsts inspekcijā ar iesniegumu. Sīkāka informācija ir pieejama Datu valsts inspekcijas interneta vietnē www.dvi.gov.lv/lv/aktualitates.

 

SŪDZŪBAS

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes paredz iespēju atšķirt tīmekļa vietnes lietotājus, kas padara www.luxwood.lv mājaslapas lietošanu ērtu ikvienam tās apmeklētājam.
Sīkdatne ir neliela teksta daļa, kas tiek saglabāta klienta datorā vai portatīvajā ierīcē, kad tiek apmeklēta tīmekļa vietne www.luxwood.lv

 

Kā Luxwod izmanto sīkdatnes?

Būtiskās sīkdatnes tīmekļa vietnē www.luxwood.lv tiek izmantotas, lai veiktu vai atvieglotu iespējamo darbību ātrāku un efektīvāku pārraidīšanu tīmeklī. Būtiskās sīkdatnes palīdz tīmekļa vietnei saglabāt būtisko informāciju tās lietošanas laikā un uzlabot lietotāja pieredzi e-veikala apmeklējuma laikā.
Ne-būtiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei veikt analīzi par tīmekļa vietnes apmeklētāju izmantotajām funkcijām tajā. Šāda veida informācijas apkopošana sniedz iespēju uzlabot www.luxwood.lv lietošanas ērtumu.
Funkcionalitātes sīkdatnes sniedz iespēju uzkrāt tāda veida informāciju, kas ļauj www.luxwood.lv atpazīt tos lietotājus, kuri, piemēram, konkrēto interneta vietni apmeklē atkārtoti.
Reklāmas sīkdatnes palīdz izvietot klientam aktuālu un atbilstošu Luxwood reklāmas materiālu interneta vidē. Šīs sīkdatnes sniedz Luxwood informāciju par to, ka apmeklētājs ir apmeklējis www.luxwood.lv un tas ļauj secināt, ka nepieciešams attēlot reklāmas materiālus, kuri ir saistīti ar Luxwood sniegtajiem pakalpojumiem un piedāvātajām precēm.

 

Vai lietotājs var pārvaldīt sīkdatnes/atteikties no tām?

Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas vietnē var ietekmēt tiešsaistes veikala darbību un lietotāja pieredzi. Lietojot www.luxwood.lv interneta veikala vietni, Jūs automātiski piekrītat sīkfailu lietošanai. Atsakoties no sīkdatņu izmantošanas, paredzams, ka būs traucēta kāda no www.luxwood.lv apakš sadaļu darbībām.

 

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371