Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kā zināt, kuras granulas izvēlēties?

Visi Luxwood e-veikalā piedāvātie produkti atbilst stingrām kvalitātes prasībām un garantē labāko kvalitāti par pieejamu cenu. Visas Jūsu izvēlei piedāvātās kokskaidu granulas tiek ražotas no īpaši atlasīta, labākās skujkoku koksnes, izceļas ar lieliskiem tehniskajiem rādītājiem un siltumspēju.
Gan Luxwood zīmola, gan nemarķētajos maisos iepakotās granulas sniegs jums ENplus® klasei atbilstošu siltumspēju ar mazāku pelnu daudzumu, kas saudzēs jūsu mājokļa apkures iekārtas, kā arī, ļaus ietaupīt laiku to apkopei.


2. Vai Luxwood piedāvātās briketes un granulas ir iepakotas āra uzglabāšanai piemērotos iepakojumos?

Atkarībā no jūsu izvēlētā konkrētā produkta pakojuma veida, gan granulas, gan briketes, neatvērtā veidā, iespējams neilgu laiku uzglabāt ārā. Uzglabāšanai ilgākā laika periodā ieteicams iepakojumus pārsegt vai novietot tam piemērotās telpās. Tādi faktori kā saules stari un nokrišņi var ietekmēt gan produkta krāsu, gan mitruma līmeni un samazināt granulu, brikešu vai malkas siltumspēju.


3. Vai Luxwood piedāvātās briketes satur papildus pievienotas saistvielas?

Mūsu e-veikalā piedāvājam iegādāties tīras, videi un jums draudzīgas kokskaidu briketes bez jebkādiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Briketes tiek presētas zem īpaši augsta spiediena, izmantojot inovatīvākās ražošanas tehnoloģijas. Tādējādi briketes saglabā savu formu arī degšanas procesa laikā un sniedz augstāku siltuma daudzumu, lēni degot.


4. Vai briketes ir piemērotas jebkurai apkures sistēmai vai krāsnīm?

Briketes ir lieliska un kompakta, viegli lietojama alternatīva malkai un ir piemērotas lietošanai malkas krāsnīs, kamīnos, grilos, pirtīs.


5. Vai ir iespējams pasūtīt lielāku granulu, brikešu vai malkas apjomu par e-veikalā piedāvāto?

Luxwood piedāvā individuālu pieeju katram klientam un mūsu profesionālie klientu servisa speciālisti palīdzēs rast labāko risinājumu jebkurā situācijā, tajā skaitā arī nestandarta apjoma pasūtījumu noformēšanā. Lai iesniegtu savu pieprasījumu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 22404200.

 

6. Vai Luxwood ir drošs e-veikals?

Mūsu e-veikalā netiek pieprasīti lieki klienta dati un visa informācija par klientu tiek pilnībā pasargāta no nonākšanas trešo personu rīcībā. Mēs ievērojam visus Latvijas Republikā noteiktos normatīvos aktus un regulējumus par drošu e-komerciju un apstrādājam datus atbilstoši to standartiem. Uzzini vairāk par pirkuma noformēšanu, apmaksu un piegādi šeit.


7. Kur iespējams iepazīties ar preču piegādes izmaksām?

Tā kā preču piegāde ir tieši atkarīga no pasūtījuma apjoma, pakojuma veida un jūsu adreses atrašanās vietas, tā tiek aprēķināta, kad klients ir norādījis visus šos parametrus, noformējo pasūtījumu. Piegādes izmaksas tiek automātiski aprēķinātas un attēlotas pirkuma pārskatā, pirms apmaksas veikšanas.

 

8. Vai Luxwood piedāvā preču saņemšanu ražotnē vai tirdzniecības vietā?

Luxwood piedāvā pasūtīto preču saņemšanu tikai ar piegādes starpniecību visā Latvijā.


9. Ar cik ilgu piegādes laiku jārēķinās?

Standarta pasūtījuma piegādes laiks ir no piecām līdz desmit darba dienām. Standarta piegādes nosacījumi paredz piegādi tikai Latvijas teritorijā, bet, individuāli vienojoties un, sazinoties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., iespējams rast risinājumu arī piegādei ārpus Latvijas. Tad piegādes laiks un izmaksas tiek precizētas komunikācijā ar mūsu klientu servisu.


10. Vai granulu, brikešu vai malkas piegāde tiek veikta ar specializētu transportu?

Pasūtījumu piegāde tiek veikta ar konkrētajam apjomam piemērotu kravas auto, kura garums var sasniegt 9 m, 2,45 m platumu un 4 metru augstumu. Pircējam pirms pasūtījuma veikšanas un iegādes adreses norādīšanas, jāpārliecinās, ka konkrētajā vietā būs iespējams veikt piegādi kravas auto. Ja auto transporta vadītājs, izvērtējot piegādes vietu, uzskatīs to par piegādei nepiemērotu, preces tiks izkrautas jūsu norādītajai adresei tuvākajā, piemērotā vietā. Ja nepieciešama piegāde, izmantojot neliela izmēra transportu, sazinieties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 22404200.


11. Cik laicīgi klients tiek informēts par pasutījuma piegādes datumu un laiku?

Uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, Luxwood sistēmā tiek pieteikts kravas apjomam piemērots piegādes transports. Pēc šīs informācijas iegūšanas, ar klientu sazinās Luxwood klientu servisa speciālists, kurš informē par piegādes datumu.
Piegādes dienā ar klientu sazinās transporta līdzekļa vadītājs, kurš, vismaz 1 stundu iepriekš, informē klientu par plānoto ierašanās laiku.
Ja preču piegāde tiek veikta, izmantojot kurjeru, tad tā notiek darba dienās, no 08:00 līdz 17:00. Vismaz 30 minūtes pirms piegādes brīža, kurjers informē klientu par plānoto ierašanās laiku.


12.  Kādus apmaksas veidus piedāvā Luxwood?

Visi mūsu e-veikalā veiktie maksājumi notiek ar interneta banku starpniecību, apmaksājot Luxwood sagatavotu rēķinu. Ja jums rodas kādi jautājumi par maksājumu drošību vai procesu, sazinieties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 22404200.

 

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371