Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija
Labākas cenas
pērkot internetā
Piegāde jebkurā
vietā Latvijā
Augstākās
kvalitātes garantija

Sertificēta kvalitāte

Sertificēta kvalitāte

Luxwood zīmols pārstāv augstāko produktu kvalitāti un rūpējas, lai ikviens no mūsu klientiem būtu apmierināts ar saņemtajām kokskaidu granulām, briketēm vai malku. Tieši tāpēc aizvien vairāk klienti Latvijā izvēlas un atkārtoti atgriežas Luxwood interneta veikalā, lai parūpētos par sava mājokļa apkurei nepieciešamo kurināmo, kuram vienmēr ir patīkamas cenas un ātra un droša piegāde visā Latvijā.

Mēs, kā atbildīgs tirgotājs, kontrolējam un pārbaudām, ka visu mūsu produktu piedāvājumā iekļauto produktu ražošanā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi izejmateriāli, piemēram, premium klases celulozes šķelda, bez piemaisījumiem un mizas, kas var ietekmēt kurināmā siltumspēju, pelnu daudzumu un citus kvalitāti apliecinošus rādītājus.

Visi Luxwood e-veikalā pieejamie produkti ir sertificēti un regulāri tiek pārbaudīti neatkarīgās laboratorijās, piemēram, kokskaidu granulas tiek pastiprināti kontrolētas atbilstoši starptautiski atzītajiem ENplus® A1 standartiem. 

Luxwood ir labākā izvēle tiem, kuri ciena savu laiku un vēlas investēt kvalitatīvos produktos, kuri atvieglo ikdienas dzīvi un ļauj iegūt vairāk, maksājot mazāk. Mūsu pārdošanas speciālistu komanda nepārtraukti seko līdzi tirgus tendencēm, lai piedāvātu premium kvalitātei atbilstošu, bet draudzīgu cenu, vienlaikus pievēršot uzmanību produktu ilgtspējīgai ražošanai un pret vidi atbildīgai kokmarteriālu ieguvei.

 

Koksnes granulas un koksnes granulu katli

 

Ilgtspējīgu apkures risinājumu jomā koksnes granulas un koksnes granulu katli ir izvirzījušies par līderi, īpaši tādos reģionos kā Latvija, kur ekoloģiski apzināta dzīvesveids uzņem apgriezienus. Šeit ir apskatīta kokskaidu granulu specifika un granulu katlu nianses, piedāvājot ieskatu tiem, kas apsver šo videi draudzīgo apkures iespēju.

Izpratne par koksnes granulām

Koksnes granulas ir mazas, cilindriskas daļiņas, kas izgatavotas no saspiestām zāģu skaidām vai citiem koksnes materiāliem. Tie ir kokrūpniecības blakusprodukts, padarot tos par ilgtspējīgu un atjaunojamu resursu. Ražošanas process ietver koksnes atkritumu malšanu, žāvēšanu un saspiešanu, kā rezultātā tiek iegūts augstas enerģijas un zema mitruma kurināmais.

Koksnes granulu priekšrocības

Videi draudzīgs kurināmais: koksnes granulas ir oglekļa neitrāls kurināmais. Oglekļa dioksīds, kas izdalās degšanas laikā, ir aptuveni vienāds ar daudzumu, ko koki absorbē to augšanas fāzē.

Augsta efektivitāte: salīdzinot ar tradicionālo malku, granulām ir lielāks blīvums un zemāks mitruma saturs, kas nodrošina efektīvāku sadegšanu.

Ērtības: granulas ir viegli uzglabāt, padarot tās par lietotājam draudzīgu iespēju mājas apkurei.

Granulu katli: ilgtspējīgs apkures risinājums

Granulu katli ir uzlabotas apkures sistēmas, kas paredzētas koksnes granulu izmantošanai. Šie katli ir inovatīvs risinājums dzīvojamo un komerciālo māju apkurei, piedāvājot videi draudzīguma un augstas efektivitātes apvienojumu.

Kā darbojas granulu katli

Granulu katls darbojas, padodot koksnes granulas no uzglabāšanas tvertnes degšanas katlā. Elektroniskā vadības sistēma regulē granulu padeves ātrumu, nodrošinot optimālu sadegšanu. Radītais siltums tiek izmantots ūdens sildīšanai, kas pēc tam tiek cirkulēts caur radiatoriem vai grīdas apsildes sistēmām.

Granulu katlu galvenās iezīmes

Automatizēta darbība: Lielākajai daļai granulu katlu ir automatizēta granulu aizdegšanās un granulu padeve, padarot tos ērtākus nekā tradicionālās malkas krāsnis.

Efektivitāte: ar efektivitātes rādītājiem līdz 90%, granulu katli nodrošina vairāk siltuma pārnesi uz jūsu māju ar mazāku pelnu daudzumu.

Kontrole un elastība: Mūsdienīgie granulu katli piedāvā lietotājam draudzīgas vadības ierīces, ļaujot māju īpašniekiem pielāgot iestatījumus vēlamajam komfortam.

Izvēloties granulu katlu, ņemiet vērā:

Izmērs un jauda: izvēlieties apkures katlu, kas atbilst jūsu mājas apkures prasībām.

Kvalitāte un uzticamība: izvēlieties katlus no respektabliem ražotājiem, lai nodrošinātu ilgmūžību un augstu veiktspēju.

Uzstādīšana un apkope

Pareiza uzstādīšana un regulāra apkope ir atslēga granulu katla efektīvai darbībai. Sistēmas instalēšanu un ikgadējas pārbaudes ir ieteicams uzticēt profesionālim, lai nodrošinātu, ka viss darbojas nevainojami.

Ietekme uz vidi un noteikumi Latvijā

Latvijā tiek veicināta granulu katlu izmantošana to zemās ietekmes uz vidi dēļ. Tie atbilst lielākajai daļai vietējo un ES noteikumu par emisijām un energoefektivitāti, padarot tos par dzīvotspējīgu izvēli māju īpašniekiem.

Koksnes granulu katli ir nozīmīgs solis uz priekšu ilgtspējīgā māju apkurē. Tie piedāvā videi draudzīgu, efektīvu un ērtu risinājumu tiem, kas vēlas samazināt oglekļa pēdas nospiedumu, neapdraudot komfortu. Latvijā pieaugot pieprasījumam pēc zaļās enerģijas risinājumiem, koksnes granulu katli izceļas kā praktiska un atbildīga izvēle mūsdienīgai dzīvei.

Nākotne ar granulu katliem

Tā kā mēs pieņemam ilgtspējīgāku dzīvesveidu, apkures sistēmu izvēle kļūst izšķiroša. Koksnes granulu katli ar to efektivitātes, ērtības un videi draudzīguma sajaukumu ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas pozitīvi ietekmēt vidi. Tie simbolizē soli pretī zaļākai, ilgtspējīgākai nākotnei, kas sakrīt ar Latvijas pieaugošo apņemšanos izmantot atjaunojamo enerģiju un samazināt oglekļa emisijas.

 

 

Vēlies konsultāciju?
Ievadi savu telefona numuru un mēs tev piezvanīsim!
+371